Zobacz większe

ALTERNA Caviar Repair Rx Instant Recovery Conditioner - odżywka regenerująca 250ml

67100

Nowy produkt

ALTERNA Caviar Repair Rx Instant Recovery Conditioner - odżywka regenerująca 250ml

Więcej szczegółów

109,80 zł brutto

-40%

183,00 zł brutto

Regenerująca odżywka Alterna Caviar przeznaczona jest do pielęgnacji włosów bardzo zniszczonych. Działa ona odbudowująco na każde pasmo włosów, odżywiając je. W efekcie włosy stają się miękkie, gładknie, łatwe w ułożeniu i cudownie lśniące. Ponadto odżywka chroni pasma przed ponownym łamaniem i dalszymi uszkodzeniami.

Poznaj innowacyjne technologie zawarte w odżywce Alterna Caviar:

  • Color Hold: najwyższy stopień ochrony koloru, zapobiega blaknięciu kolorów spowodowanemu promieniowaniem UVA, UVB, chroni kolor przed wypłukiwaniem się.
  • Enzymetherapy: odpowiada za wnikanie odżywczych składników w głąb struktury włosów, w efekcie włosy są nawilżone, wzmocnione i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne
  • CAVIAR Anty-Aging: działa przeciwko starzeniu się na poziomie komórkowym i wypełniając włos wyciągiem z kawioru, witaminą C i cytokinami, minimalizuje widoczne objawy starzenia i poprawia ogólny stan włosów dodając im witalności, blasku i elastyczności.

Sposób użycia:

Nałóż odżywkę na wilgotne, umyte szamponem włosy. Pozostaw na włosach przez około 1-3 minuty. Następnie dokładnie spłucz wodą.

Pojemność: 250ml

Rodzaj produktu Odżywki

polecane produkty