Zobacz większe

ALTERNA Caviar Clinical Daily Detoxifying Shampoo - Szampon zapobiegający wypadaniu włosów 250ml

66001

Nowy produkt

ALTERNA Caviar Clinical Daily Detoxifying Shampoo - Szampon zapobiegający wypadaniu włosów 250ml

Więcej szczegółów

109,80 zł brutto

-40%

183,00 zł brutto

Kuracja CAVIAR CLINICAL z kompleksem Red Clover Growth to trzyelementowy system, który zapobiega wypadaniu włosów, pogrubia je i dodaje objętości. Chroni włosy i skórę głowy, stwarzając idealne warunki dla zdrowego wzrostu.

Rezultat gwarantowany: Pełniejsze, grubsze i gęstsze włosy już po 30 dniach kuracji.

W skład kuracji wchodzą:

Daily Detoxifying Shampoo 250 ml

•Błyskawicznie pogrubia włosy, jednocześnie oczyszczając i chroniąc skórę głowy
•Zmniejsza zawartość DHT, eliminuje nadmiar sebum i pozostałości zanieczyszczeń środowiska

Pozbawiony siarczanów leczniczy szampon oczyszczający do codziennego użytku, który chroni skórę głowy, jednocześnie skutecznie oczyszczając i pogrubiając włosy. Zmniejsza zawartość DHT w skórze głowy i eliminuje zanieczyszczenia zatykające mieszki włosowe, usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia ze środowiska, pozwalając wyrastać zdrowym i gęstszym włosom.

SPOSÓB UŻYCIA:

Myjąc włosy należy wykonać masaż całej głowy. Pozostawić na 3-5 minut, następnie dokładnie spłukać. Jeśli potrzebny jest dodatkowo zabieg odżywczy, polecane jest zastosowanie odżywki Caviar Volume Conditioner.

Daily Root & Scalp Stimulator 100 ml

•Stymuluje skórę głowy energetyzującą mieszanką witamin i składników odżywczych
•Tworzy naturalną ochronę przed podwyższeniem poziomu DHT, redukuje nadmiar sebum i innych zanieczyszczeń
•Pomaga ukoić suchą i podrażnioną skórę głowy, nie obciążając przy tym włosów
Codzienna kuracja w formie odżywki bez spłukiwania, która pomaga stymulować skórę głowy. Chroni przed podwyższeniem poziomu DTH, nadmierną produkcją sebum i oczyszcza mieszki włosowe. Pomaga złagodzić dolegliwości związane z suchą skórą głowy, nie obciążając przy tym włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Po oczyszczeniu i osuszeniu włosów ręcznikiem, należy spryskać skórę głowy (dozować partiami, w jednym miejscu na raz) i wmasować w celu równomiernego rozprowadzenia. Nie spłukiwać. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować dwa razy dziennie.

Weekly Intensive Boosting Treatment (6 x 7 ml)

•Dwufazowa formuła, która zwiększa wzmacniające, zagęszczające i ochronne działanie Daily Root & Scalp Stimulator dzięki silnej dawce kompleksu Red Clover Growth
•Zapewnia dodatkowy poziom obrony przed nagromadzeniem DHT w skórze głowy
Ultraintensywna cotygodniowa kuracja, zaprojektowana by zapewnić lepszą stymulację włosów i skóry głowy. Wzmaga energetyzujące i ochronne działanie stymulującej odżywki bez spłukiwania Daily Root & Scalp Stimulator. Zapewnia dodatkowy poziom ochrony przed podwyższaniem się poziomu DHT w skórze głowy.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować raz w tygodniu zamiast Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator. Przed użyciem należy potrząsnąć, aby aktywować produkt. Po odkręceniu nakrętki dozować małymi kroplami na skórę głowy (dozować partiami, w jednym miejscu na raz). Masować aż do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać. Produkt może być stosowany w dzień lub w nocy.

Rodzaj produktu Szampony

polecane produkty