Zobacz większe

ALTERNA Bamboo Volume Weightless Whipped Mousse - pianka poprawiająca układanie włosów 170 g

45310

Nowy produkt

ALTERNA Bamboo Volume Weightless Whipped Mousse - pianka poprawiająca układanie włosów 150 ml

Więcej szczegółów

54,90 zł brutto

-55%

122,00 zł brutto

Lekka, nieobciążająca włosów pianka delikatnie otaczająca włosy, sprawiając że stają się one podatne na układanie; buduje objętość, pogrubia i unosi włosy od nasady aż po końce. Utrzymująca się przez cały dzień formuła nadaje włosom niezwykłą i naturalnie wyglądającą objętość, bez efektu usztywnienia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Wycisnąć na dłoń porcję wielkości jajka, a następnie rozprowadzić równomiernie na wilgotnych włosach, koncentrując się na nasadzie włosów, aby maksymalnie je unieść. Stylizować jak zazwyczaj.

Każdy produkt linii Bamboo Volume zawiera składniki posiadające certyfikat fair-trade i eco-certyfikat zgodności składników organicznych z normami ekologicznymi. Czysty wyciąg z bambusa i stymulujący, bogaty w roślinne składniki odżywcze korzeń Maca to skuteczne połączenie naturalnych składników o niespotykanej mocy, gwarantujących efekt pełniejszych, grubszych włosów oraz zwiększających objętość fryzury.

Linia BAMBOO VOLUME otrzymała wyróżnienie w konkursie Doskonałość Roku 2011 miesięcznika Twój Styl, zdobywając miejsce wśród kilku zaledwie produktów uznanych przez jury za OLŚNIENIA.

polecane produkty